listopad 2020

Home  /  2020

Obecnie zaobserwować można coraz większą świadomość czynników wpływających na ogólne zdrowie. W związku z tym, rośnie grupa osób, które dbają o własną kondycję fizyczną. Dziedzina tańca zyskuje osobliwą popularność. Możliwości uczestnictwa w tej formie ruchu rozszerzają się, a formy spełniają coraz więcej celów. Jako element sportu, rekreacji, dbałości o zdrowie fizyczne i psychiczne, wpływa na sferę biologiczną. Jako część życia duchowego i intelektualnego, a także źródło emocji współtworzy sztukę i rozrywkę[1].

Pandemia COVID-19 i związane z nią obostrzenia sprawiły, że musieliśmy zrezygnować z wielu aktywności, którym do tej pory mogliśmy niemal bez ograniczeń poświęcać swój czas. Ze względu na rosnące ryzyko zakażenia koronawirusem zachęcano nas do pozostawania w domu i minimalizowania kontaktów międzyludzkich. Zamknięto szkoły i przedszkola, nieczynne były obiekty sportowe, a rozmaite imprezy masowe, kursy czy wycieczki musiały zostać odwołane. Wydawać by się mogło, że w tak trudnych warunkach przeprowadzanie zajęć tanecznych było praktycznie niemożliwe - nic bardziej mylnego! Szkoła tańca Cool Kids Dance Studio znalazła na to sposób i zapewniła swoim kursantom możliwość uczestniczenia w treningach online oraz rozwijania umiejętności w warunkach domowych.

Lokalizacja szkoły tańca Ten czynnik ma ogromny wpływ na wybór szkoły tańca. Żaden z zainteresowanych nie chce docierać na zajęcia do trudno dostępnych miejsc. Najlepsza możliwa lokalizacja to oczywiście ścisłe centrum miasta lub blisko Twojego domu. Mówiąc o lokalizacji warto sprawdzić również łatwość dojazdów - przystanki autobusowe w pobliżu, linie dojeżdżające w te stronę, a także to, czy szkoła oferuje udogodnienia, takie jak stojaki na rowery, czy bezpłatny parking.