O nas

Home  /  O nas

 

Zdjęcie przedsawia trenerkę Agnieszkę Cichocką trzymającą kartkę z dużym wykrzyknikiem

Agnieszka Cichocka

Kiedy Agnieszka Cichocka w wieku 15 lat rozpoczęła swą przygodę z tańcem wiedziała, że ta przygoda nigdy się nie skończy. Taniec pochłonął ją całkowicie, a efekty tego szybko stały się widoczne. Zaczynała w Płocku w Zespole Cheerleaders IMPRESJA. Tam, w ciągu kilku lat, zebrała całe mnóstwo medali z zawodów krajowych, jak i międzynarodowych. W Warszawie postanowiła rozszerzyć swoje umiejętności na Instruktorskim Kursie Kwalifikacyjnym Tańca Jazzowego, jednocześnie szkoląc się jako tancerka pod okiem Anny Wielogórskiej w Teatrze Tańca Sway w tańcu jazzowym. Obecnie związała się z modernowym Teatrem Tańca Jazzgot Anety Bułki, z którym tańczy na scenach teatralnych w całej Polsce.

Na zajęciach jest wymagającym instruktorem, ale z sercem. Poprzez indywidualne podejście do tancerzy, świadomie kieruje ich rozwojem, a jej pozytywna energia sprawia, że każdy wychodzi zadowolony z poczuciem dobrze wykonanego treningu. Jej celem jest zaszczepienie w dzieciach pasji do tańca i stworzenie tanecznej cool rodziny.

 

 

 

zjęcie pani choreografAgnieszka Penczonek

Choreografka, dyplomowana instruktorka tańca jazzowego, tancerka Teatru Tańca Jazzgot. Absolwentka Psychopedagogiki Kreatywności i Coachingu na APS w Warszawie, Kursu Choreografii Eksperymentalnej (Warszawawa) i Choreografii Scenicznej (Kraków). Brała udział w projektach i spektaklach pt.: “Omerta” Teatr Tańca Jazzgot w choreografii Anety Bułki (2019); „To nie ja!” Ksena Audrey (2016); „Chopin na Krakowskim Przedmieściu” Karolina Kroczak (2016) oraz z zespołami: Studio Artystyczne „Metro”; Teatr Tańca „GRAVITY” Beaty Wojciechowskiej (2009/11); Katarzyna Waligóra Dance Project (2009/14); FOX Dance Studio (2011/14) oraz Grupa „Z” Karoliny Kroczak (2014/16). Występowała na wielu scenach w Polsce, za granicą oraz produkcjach telewizyjnych. Reżyser i choreograf autorskich spektakli tanecznych “Lubić czy nie lubić?” (2017), “Magiczny prezent” (2019) oraz “Still alive /Steal a life” (2019). Warsztat taneczny doskonali pod okiem znakomitych nauczycieli na festiwalach w Wiedniu, Berlinie, Brukseli, Poznaniu, Kielcach, Warszawie. Uczenie to jej druga natura, uwielbia dzielić się wiedzą, umiejętnościami i pozytywną energią. Zajęcia z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi prowadzi nieprzerwanie od 2006 roku, co sprawia jej ogromną przyjemność. Zespoły, z którymi współpracuje są laureatami prestiżowych nagród na zawodach krajowych i międzynarodowych. Taniec jest piękną podróżą dla ciała i duszy.

 

Alicja Zegalski

Taniec Towarzyski tańczę od 15 lat. Początkowo trenowałam w Poznaniu, ale w miarę dorastania zaczęłam szkolić się w Warszawie pod okiem Oli i Łukasza Tomczaków (vice mistrzów Świata i Europy w stylach standardowych) oraz Marka i Kingi Fiksów (wielokrotnych mistrzów Polski oraz finalistów mistrzostw Europy w stylach latynoamerykańskich). Przełożyło się to na moje wyniki w tańcu. Jestem aktywną tancerką Polskiego Towarzystwa Tanecznego. Mam najwyższą krajową klasę taneczną „A” w stylu latynoamerykańskim oraz standardowym.
Mam przyjemność występować w spektaklu „Dirty po latach”, gdzie gram jedną z głównych ról. Taniec to moja pasja i życie. Jestem osobą energiczną i uśmiechniętą. Mam pełno pomysłów i inspiracji do prowadzenia zajęć i tworzenia ciekawych choreografii. Na moich zajęciach nie brakuje dobrej zabawy i poczucia humoru 😁

 

 

 

Trener Akrobatyki

Jan Ratz

Jestem związany z akrobatyką od 8 lat. Dwa lata temu po ukończeniu Kursu Instruktora Akrobatyki odkryłem ogromną przyjemność płynącą z prowadzenia zajęć z dziećmi. Od tamtego czasu ciągle się doskonale w technikach nauki akrobatyki. Jestem Absolwentem wydziału Rehabilitacji na Warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Pasjonuje się sportami ekstremalnymi. Szczególnie upodobałem sobie jazdę na nartach. Twierdzę, że życie bez rozwoju osobistego w różnych dziedzinach jest stratą potencjału, który w nas drzemie 😉

 

 

Damian Miłosz

Damian Miłosz jest absolwentem kierunku Ekonomia na Wydziale Nauk Ekonomicznych SGGW. Aktywny zawodowo od pierwszych lat studiów. Mimo młodego wieku posiada kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe. Od wielu lat zaangażowany w budowanie startup’u w branży medycznej. Sam o sobie twierdzi że jest analitykiem, ceni transparentność, uczciwość, autentyczność i nieustanne dążenie do celu. Obecnie jest słuchaczem studiów MBA na Uniwersytecie Warszawskim. Prywatnie jest fascynatem kuchni azjatyckiej i sportów ekstremalnych. Zimą snowboard, latem wakeboard, kitesurfing i skoki spadochronowe. Tylko aktywny wypoczynek pozwala na pełną regenerację umysłu i ciała.