O nas

Home  /  O nas

Zdjęcie przedsawia trenerkę Agnieszkę Cichocką trzymającą kartkę z dużym wykrzyknikiem

Agnieszka Cichocka

Kiedy Agnieszka Cichocka w wieku 15 lat rozpoczęła swą przygodę z tańcem wiedziała, że ta przygoda nigdy się nie skończy. Taniec pochłonął ją całkowicie, a efekty tego szybko stały się widoczne. Zaczynała w Płocku w Zespole Cheerleaders IMPRESJA. Tam, w ciągu kilku lat, zebrała całe mnóstwo medali z zawodów krajowych, jak i międzynarodowych. W Warszawie postanowiła rozszerzyć swoje umiejętności na Instruktorskim Kursie Kwalifikacyjnym Tańca Jazzowego, jednocześnie szkoląc się jako tancerka pod okiem Anny Wielogórskiej w Teatrze Tańca Sway w tańcu jazzowym. Obecnie związała się z modernowym Teatrem Tańca Jazgot Anety Bułki, z którym tańczy na scenach teatralnych w całej Polsce.

Na zajęciach jest wymagającym instruktorem, ale z sercem. Poprzez indywidualne podejście do tancerzy, świadomie kieruje ich rozwojem, a jej pozytywna energia sprawia, że każdy wychodzi zadowolony z poczuciem dobrze wykonanego treningu. Jej celem jest zaszczepienie w dzieciach pasji do tańca i stworzenie tanecznej cool rodziny.

 

 

 

zjęcie pani choreografAgnieszka Penczonek

Choreografka, dyplomowana instruktorka tańca jazzowego, tancerka Teatru Tańca Jazzgot. Absolwentka Psychopedagogiki Kreatywności i Coachingu na APS w Warszawie, Kursu Choreografii Eksperymentalnej (Warszawawa) i Choreografii Scenicznej (Kraków). Brała udział w projektach i spektaklach pt.: “Omerta” Teatr Tańca Jazzgot w choreografii Anety Bułki (2019); „To nie ja!” Ksena Audrey (2016); „Chopin na Krakowskim Przedmieściu” Karolina Kroczak (2016) oraz z zespołami: Studio Artystyczne „Metro”; Teatr Tańca „GRAVITY” Beaty Wojciechowskiej (2009/11); Katarzyna Waligóra Dance Project (2009/14); FOX Dance Studio (2011/14) oraz Grupa „Z” Karoliny Kroczak (2014/16). Występowała na wielu scenach w Polsce, za granicą oraz produkcjach telewizyjnych. Reżyser i choreograf autorskich spektakli tanecznych “Lubić czy nie lubić?” (2017), “Magiczny prezent” (2019) oraz “Still alive /Steal a life” (2019). Warsztat taneczny doskonali pod okiem znakomitych nauczycieli na festiwalach w Wiedniu, Berlinie, Brukseli, Poznaniu, Kielcach, Warszawie. Uczenie to jej druga natura, uwielbia dzielić się wiedzą, umiejętnościami i pozytywną energią. Zajęcia z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi prowadzi nieprzerwanie od 2006 roku, co sprawia jej ogromną przyjemność. Zespoły, z którymi współpracuje są laureatami prestiżowych nagród na zawodach krajowych i międzynarodowych. Taniec jest piękną podróżą dla ciała i duszy.

 

Klaudia Gołębiewska

Od 13 lat zajmuję się profesjonalnie tańcem, jego techniką oraz trenowaniem zespołów cheerleaders. Jestem certyfikowanym trenerem cheerleadingu. Od 4 lat prowadzę liczne grupy oraz zespoły, które podczas zawodów zdobywały miejsca na podium.  Podczas moich zajęć dziewczynki uczą się elementów gimnastyczno/akrobatycznych: szpagat, mostek, skorpion, waga, przejścia itd.

Zaczynałam od gimnastyki. Potem zmieniłam swój styl na hip-hop oraz commercial. Zaczęłam brać udział w turniejach tanecznych, zdobywając liczne sukcesy w kategoriach: solo, duety oraz jako członek formacji. Występowałam na wielu sportowych wydarzeniach, takich jak: mecz otwarcia turnieju Euro 2012 czy też Finał Ligi Europy z 2015 roku. W międzyczasie występowałam również w programach rozrywkowych oraz telewizyjnych show z okazji Sylwestra 2016 i 2017. Jestem byłą tancerka  Egurrola Dance Studio. W 2018 roku objęłam sekcję cheerleaders w Brothers Dance Studio. Obecnie jestem trenerką cheerleaderek oraz gimnastyki ukierunkowanej pod cheer.

 

 

 

Katarzyna Śnieg

Absolwentka kierunku taniec, specjalizacja tancerz-choreograf (Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi). Od kilkunastu lat związana z tańcem, ciągle doskonali swoje umiejętności uczestnicząc w warsztatach z różnych technik  tanecznych. Swoją przygodę z tańcem  rozpoczęła już w szkole podstawowej, później była wieloletnią tancerką  w zespole tańca jazzowego Ballo. Pełna energii, lubiąca nowe wyzwania oraz pracę z dziećmi. Uczestniczy w wielu ciekawych projektach tanecznych.

 

 

Zuzanna Napieraj

Absolwentka warszawskiej szkoły baletowej im. Romana Turczynowicza. Uczestniczyła w wielu spektaklach baletowych np. „Jezioro Łabędzie”, „Dziadek do Orzechów”, „Poskromienie Złośnicy” w Teatrze Wielkim-Operze Narodowej. Swoją wiedzę kształciła pod okiem wielu znakomitych tancerzy oraz choreografów. Laureatka wielu nagród w zakresie tańca klasycznego, współczesnego, modernu oraz jazzu. Akrobatyka oraz gimnastyka praktykowała już od najmłodszych lat.

 

 

 

Damian Miłosz

Jestem absolwentem kierunku Ekonomia na Wydziale Nauk Ekonomicznych SGGW oraz studiów MBA na Uniwersytecie Warszawskim. Swoją aktywność zawodową rozpocząłem jeszcze przed podjęciem studiów. Soje doświadczenie zawodowe zdobywałem w małych firmach handlowych oraz sklepach internetowych. Obecnie zarządzam kategorią produktów IT w dużej organizacji. Ciągle poszukuję nowych wyzwań. Cenię sobie zaangażowanie, otwartą komunikację i nieustanne dążenie do celu. Wiem, jak znaleźć motywację nie tylko u siebie, ale również u innych. Mam umysł analityczny, nie boją się liczb, uważam, że dobra analiza jest podstawą w podejmowaniu decyzji managerskich. Prywatnie jestem fascynatem kuchni azjatyckiej i sportów ekstremalnych. Zimą snowboard, latem wakeboard, kitesurfing i skoki spadochronowe. Tylko aktywny wypoczynek pozwala na pełną regenerację umysłu i ciała.