O nas

Home  /  O nas

Zdjęcie przedsawia trenerkę Agnieszkę Cichocką trzymającą kartkę z dużym wykrzyknikiem

Agnieszka Cichocka

Kiedy Agnieszka Cichocka w wieku 15 lat rozpoczęła swą przygodę z tańcem wiedziała, że ta przygoda nigdy się nie skończy. Taniec pochłonął ją całkowicie, a efekty tego szybko stały się widoczne. Zaczynała w Płocku w Zespole Cheerleaders IMPRESJA. Tam, w ciągu kilku lat, zebrała całe mnóstwo medali z zawodów krajowych, jak i międzynarodowych. W Warszawie postanowiła rozszerzyć swoje umiejętności na Instruktorskim Kursie Kwalifikacyjnym Tańca Jazzowego, jednocześnie szkoląc się jako tancerka pod okiem Anny Wielogórskiej w Teatrze Tańca Sway w tańcu jazzowym. Obecnie związała się z modernowym Teatrem Tańca Jazzgot Anety Bułki, z którym tańczy na scenach teatralnych w całej Polsce.

Na zajęciach jest wymagającym instruktorem, ale z sercem. Poprzez indywidualne podejście do tancerzy, świadomie kieruje ich rozwojem, a jej pozytywna energia sprawia, że każdy wychodzi zadowolony z poczuciem dobrze wykonanego treningu. Jej celem jest zaszczepienie w dzieciach pasji do tańca i stworzenie tanecznej cool rodziny.

 

 

 

zjęcie pani choreografAgnieszka Penczonek

Choreografka, dyplomowana instruktorka tańca jazzowego, tancerka Teatru Tańca Jazzgot. Absolwentka Psychopedagogiki Kreatywności i Coachingu na APS w Warszawie, Kursu Choreografii Eksperymentalnej (Warszawawa) i Choreografii Scenicznej (Kraków). Brała udział w projektach i spektaklach pt.: “Omerta” Teatr Tańca Jazzgot w choreografii Anety Bułki (2019); „To nie ja!” Ksena Audrey (2016); „Chopin na Krakowskim Przedmieściu” Karolina Kroczak (2016) oraz z zespołami: Studio Artystyczne „Metro”; Teatr Tańca „GRAVITY” Beaty Wojciechowskiej (2009/11); Katarzyna Waligóra Dance Project (2009/14); FOX Dance Studio (2011/14) oraz Grupa „Z” Karoliny Kroczak (2014/16). Występowała na wielu scenach w Polsce, za granicą oraz produkcjach telewizyjnych. Reżyser i choreograf autorskich spektakli tanecznych “Lubić czy nie lubić?” (2017), “Magiczny prezent” (2019) oraz “Still alive /Steal a life” (2019). Warsztat taneczny doskonali pod okiem znakomitych nauczycieli na festiwalach w Wiedniu, Berlinie, Brukseli, Poznaniu, Kielcach, Warszawie. Uczenie to jej druga natura, uwielbia dzielić się wiedzą, umiejętnościami i pozytywną energią. Zajęcia z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi prowadzi nieprzerwanie od 2006 roku, co sprawia jej ogromną przyjemność. Zespoły, z którymi współpracuje są laureatami prestiżowych nagród na zawodach krajowych i międzynarodowych. Taniec jest piękną podróżą dla ciała i duszy.

 

Alicja Zegalski

Taniec Towarzyski tańczę od 15 lat. Początkowo trenowałam w Poznaniu, ale w miarę dorastania zaczęłam szkolić się w Warszawie pod okiem Oli i Łukasza Tomczaków (vice mistrzów Świata i Europy w stylach standardowych) oraz Marka i Kingi Fiksów (wielokrotnych mistrzów Polski oraz finalistów mistrzostw Europy w stylach latynoamerykańskich). Przełożyło się to na moje wyniki w tańcu. Jestem aktywną tancerką Polskiego Towarzystwa Tanecznego. Mam najwyższą krajową klasę taneczną „A” w stylu latynoamerykańskim oraz standardowym.
Mam przyjemność występować w spektaklu „Dirty po latach”, gdzie gram jedną z głównych ról. Taniec to moja pasja i życie. Jestem osobą energiczną i uśmiechniętą. Mam pełno pomysłów i inspiracji do prowadzenia zajęć i tworzenia ciekawych choreografii. Na moich zajęciach nie brakuje dobrej zabawy i poczucia humoru 😁

 

 

 

Trener Akrobatyki

Jan Ratz

Jestem związany z akrobatyką od 8 lat. Dwa lata temu po ukończeniu Kursu Instruktora Akrobatyki odkryłem ogromną przyjemność płynącą z prowadzenia zajęć z dziećmi. Od tamtego czasu ciągle się doskonale w technikach nauki akrobatyki. Jestem Absolwentem wydziału Rehabilitacji na Warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Pasjonuje się sportami ekstremalnymi. Szczególnie upodobałem sobie jazdę na nartach. Twierdzę, że życie bez rozwoju osobistego w różnych dziedzinach jest stratą potencjału, który w nas drzemie 😉

 

 

Damian Miłosz

Jestem absolwent kierunku Ekonomia na Wydziale Nauk Ekonomicznych SGGW oraz studiów MBA na Uniwersytecie Warszawskim. Swoją aktywność zawodową rozpocząłem jeszcze przed podjęciem studiów. Ciągle poszukuję nowych wyzwań. Cenię sobie zaangażowanie, otwartą komunikację i nieustanne dążenie do celu. Wiem, jak znaleźć motywację nie tylko u siebie, ale również u innych. Mam umysł analityczny, nie boją się liczb, uważam, że dobra analiza jest podstawą w podejmowaniu decyzji managerskich. Prywatnie jestem fascynatem kuchni azjatyckiej i sportów ekstremalnych. Zimą snowboard, latem wakeboard, kitesurfing i skoki spadochronowe. Tylko aktywny wypoczynek pozwala na pełną regenerację umysłu i ciała.