Obozy

Home  /  Obozy

Obóz letni 2024 – Cool Kids Summer Dance Camp

Serdecznie zapraszamy na taneczny obóz letni z Cool Kids Dance Studio 🙂

W tym roku jesteśmy w zupełnie nowym miejscu, czekają nas nowe przygody i nowe atrakcje, a dzięki doświadczeniu z każdym kolejnym rokiem zabawa jest coraz lepsza 🙂

Termin: 19-27.08.2024 r. (9 dni)

Miejsce: Dębówko k. Bartoszyc

Wiek uczestników: 6-15 lat

Nasza oferta (kliknij obok): COOL KIDS SUMMER DANCE CAMP 2024 oferta

Zapisy:

tel: 5 1 6  9 2 9  8 8 9

mail: a g n i e s z k a . c i c h o c k a @ s z k o l a – t a n c a . w a w . p l

Zobacz, jak wyglądał nasz obóz w poprzednich latach 🙂

Uwaga, Uwaga!
To moment, na który wszyscy czekaliśmy – nasz obozowy teledysk 🤩
Jesteśmy dumni z postępów wszystkich tancerek i efektu końcowego. 🥰
Zapraszamy do oglądania i lajkowania 😃👍

Zapisy: agnieszka.cichocka@szkola-tanca.waw.pl lub 516 929 889.

Dzieci trzymają ręce razem

Cool Kids Dance Studio z myślą o rozwoju dzieci ma również w swojej ofercie obozy taneczne. Jest to fantastyczny sposób, aby dziecko w przyjaznej atmosferze oprócz ogromnego rozwoju tanecznego, uczyło się samodzielności, a także nawiązało nowe znajomości.Wykonując codzienne czynności, np.: ścielenie łóżka, ubieranie się, czy poranna toaleta, dziecko uczy się samodzielności i obowiązkowości. Jeśli któremuś z podopiecznych zdarzą się trudności nasi wychowawcy pomagają i udzielają rad, aby ułatwić funkcjonowanie obozowiczom. To dla nas radość, obserwować jak dzieci każdego dnia kształtują swój charakter i wyrabiają niezależność.

Dzięki skumulowanej dawce tańca w trakcie wyjazdu dzieci osiągają nawet taki poziom umiejętności, jaki uzyskałyby przez pół roku regularnego trybu zajęć. Zwiększają poziom techniki tańca, świadomość ruchu i gibkość. Nasz grafik obejmuje zajęcia z różnych styli tanecznych: jazz, hip hop, klasyka, taniec nowoczesny, a w usprawnieniu ciała pomogą zajęcia z akrobatyki. Dzięki codziennemu rozciąganiu każdy zwiększy zakresy swojego ruchu, zyskując o wiele lepszą jakość tańca. Treningi przeplatane dodatkowymi atrakcjami starannie zapełniają czas w sposób kreatywny. Specjalnie skonstruowany plan wyjazdu dostarcza możliwości, aby dzieci poprawiły ogólną sprawność fizyczną, a także mogły odpocząć od zgiełku miasta, bawiąc się i ćwicząc na świeżym powietrzu na łonie natury. Instruktorzy są dostępni przez 24 godziny, aby taniec i zabawa nie ograniczała się tylko do ćwiczeń na zajęciach, tancerze traktowani byli indywidualnie, a ich energia i zapał zostały zagospodarowane w stu procentach.

Dziewczynka z koroną z kwiatówObóz z Cool Kids Dance Studio charakteryzuje się też ogromną różnorodnością zajęć, dzięki czemu nie sposób się nudzić, każdy znajdzie coś dla siebie. Tę rozrywkę zapewnią starannie dobrani i wykwalifikowani wychowawcy, którzy dzięki swojemu doświadczeniu zapewnią opiekę i bezpieczeństwo każdego uczestnika. Ośrodek, w którym odbędzie się niezwykła przygoda z Cool KIds Dance Studio jest dostosowany do naszych wymogów, a więc posiada piękną salę do zajęć tanecznych, dodatkowe sale do zajęć plastycznych i zaplecze sportowe z boiskami do piłki nożnej i piłki siatkowej. Nie zapominamy również o odpowiedniej diecie naszych obozowiczów, aby moc energii towarzyszyła im przez cały dzień, wszystkie posiłki są odpowiednio zbilansowane. Integrację w grupie wzmocnią organizowane konkursy obozowe, np. przygotowanie skeczów, dyskoteki, piżama party, pokaz talentów. Pozwoli to, aby dzieci uczyły się zarówno pracy indywidualnej, jak i pracy w grupie. Jest to gwarancja świetnej zabawy.
Dostarczając ogromnej dawki pozytywnych emocji i potęgując pasję do tańca, nasze pociechy będą zmotywowane do jeszcze lepszego i wytrwalszego trenowania. Jesteśmy pewni, że wyjazd z Cool Kids Dance Studio będzie niesamowitą przygodą, która zostanie zapamiętana na długi czas po powrocie.

Dzień na obozie Cool Kids Dance Studio:Dziewczynka tańczy na trawie

7:30 Pobudka. Rozruch. Poranna toaleta.
8:00 Śniadanie

I blok zajęć:

9:00 treningi taneczne (klasyka, jazz, hip-hop, taniec nowoczesny)
10:45 treningi ogólnorozwojowe, akrobatyka
13:00 obiad
14:00 przerwa poobiednia (telefony do rodziców)

II blok zajęć

15:30 treningi taneczne (jazz, hip-hop, taniec nowoczesny)
17:00 gry i zabawy
18:30 kolacja

III blok zajęć

19:30 rozciąganie i imprezy obozowe (dyskoteki, pidżama party, karaoke, pokaz talentów, kalambury itp.)
21:00 wieczorna toaleta
22:00 cisza nocna.