Nauka pierwszego tańca weselnego

Home  /  Nauka pierwszego tańca weselnego

Nauka pierwszego tańca weselnego

 

młoda para tańczy na swoim przyjęciu weselnym

 

Ślub oraz wesele to najważniejsze wydarzenia w życiu każdego człowieka. Nie dziwi zatem, że zależy nam, by wypadły one perfekcyjne i były dopracowane w każdym szczególe. Problem często wzbudza pierwszy taniec – wielu młodych przyszłych małżonków obawia się tego, że mu nie podołają. Jednak dzięki profesjonalnym treningom naszej doświadczonej instruktorki taniec stanie się przyjemnością i oczaruje wszystkich gości wesela.

 

 

 

Oferta – profesjonalne lekcje pierwszego tańca weselnegopanna młoda tańczy w sali weselnej

Korzystając z naszej usługi nauki pierwszego tańca weselnego, zapewniasz sobie i swoim bliskim niezapomniane wrażenia z tego niezwykłego momentu, który uroczyście otwiera wesele. Nie tylko zapadnie on w pamięć Twoich gości, ale też wywoła łzy wzruszenia i będzie zapierał dech w piersiach widzów. Wszystko dzięki Agnieszce Penczonek – profesjonalnej choreografce, tancerce, dyplomowanej instruktorce tańca jazzowego. Jest to osoba, która czerpie energię z tańca oraz kontaktu z ludźmi; w specjalistyczny sposób dzieli się swoją wiedzą i umiejętnościami, a przy tym zaraża entuzjazmem i miłością do tańca. Pod okiem takiej instruktorki nasz taniec weselny może przemienić się w prawdziwy spektakl teatralny! Wszystkie choreografie przygotowywane przez panią Agnieszkę Penczonek są dostosowywane do indywidualnych potrzeb oraz możliwości naszych klientów. Dzięki temu nawet osoby, które nie przepadają za zajęciami tanecznymi – będą miały okazję się świetnie bawić. Skorzystaj z naszej oferty i ciesz się przyjemnością, którą dadzą Ci te zajęcia.

Oczaruj wszystkich gości!

Dzięki warsztatom w naszej szkole masz okazję, by najpiękniejszy moment Twojego życia oczarował wszystkich zebranych. Urzeczywistnij swoją wymarzoną wizję pierwszego tańca! Nasza specjalistka dobierze odpowiednią muzykę i choreografię, dostosowaną do Twoich umiejętności i wymagań. Ostatecznie to Ty zdecydujesz, czy preferujesz tradycyjny taniec, czy też oryginalny i wyszukany układ, który zaskoczy wszystkich gości. Nauka pierwszego tańca będzie dla Was wspaniałą przygodą, która pozostawi w Was uczucie satysfakcji i spełnienia. Możesz mieć pewność, że po odbyciu kursu już zawsze poradzisz sobie na parkiecie! Poznasz ciekawe kroki i figury, które są proste do wykonania, a jednocześnie niezwykle efektownie się prezentują. Nie zwlekaj, skorzystaj z tej inicjatywy i już teraz zapisz się na trening!

Koszt jednej lekcji to tylko 140 zł za godzinę.

Nie czekaj do ostatniej chwili, zapisz się już dziś!

Gwarantujemy satysfakcję z zajęć i wielkie wrażenie, które wywołasz na swoim weselu!